Movies
Ratings
23
My Little BrideRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
...ingRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0