Titles you rated
Us and ThemRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5