Titles you rated
Men in Black IIRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 1.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0