Titles you rated
Mr. SocratesRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
RedRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
HitmanRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0