Movies
Ratings
32
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.0
Ninja AssassinRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 2.0
King KongRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 1.0
ThorRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0