Movies
Ratings
561
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 5.0