Titles you rated
Last HolidayRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
TroyRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 3.5