Movies
Ratings
409
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 3.0
AllegiantRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 2.5
Blade IIRated ★ 1.5
My WayRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
FelonRated ★ 3.0
The JacketRated ★ 3.0
HitchRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.0