Movies
Ratings
142
Our Love StoryRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
AdoreRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0