Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 0.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0