Movies
Ratings
50
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 1.0
Van HelsingRated ★ 1.5
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0