Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5