Titles you rated
SplitRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Love and Other DisastersRated ★ 4.0
HannaRated ★ 3.5
Borg vs McEnroeRated ★ 5.0
MothersRated ★ 3.5
Inseparable BrosRated ★ 5.0
SproutRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 3.5
Moon YoungRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 5.0