Titles you rated
Han Gong-juRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0