Movies
Ratings
159
The ClientRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.0
SecretRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 1.5
Sing StreetRated ★ 1.5
Crows Zero IIRated ★ 5.0- WishRated ★ 2.0
Officer of the YearRated ★ 1.5
OldboyRated ★ 1.5
QuickRated ★ 1.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.5
FuryRated ★ 1.5
Hello GhostRated ★ 1.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 1.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 1.5
May 18Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0