Titles you rated
Frances HaRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 0.5
Life of PiRated ★ 4.0
MommyRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0