Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 0.5
MoanaRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
Tales of the NightRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 1.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 2.5