Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
WarriorRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0