Titles you rated
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0