Movies
Ratings
147
Music and LyricsRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0