Titles you rated
We Were SoldiersRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0- The CureRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
GhostRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0