Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Johnny English RebornRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
This Means WarRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0