Titles you rated
The PrestigeRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Buffalo '66Rated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Yellow CrowRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Elite SquadRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5