Movies
Ratings
720
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 4.0
Bad InfluenceRated ★ 0.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 1.5
The TearsmithRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Yumi's Cells the MovieRated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- HeroRated ★ 2.5