Movies
Ratings
98
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
I Am The KingRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 1.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0