Movies
Ratings
36
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Super Size MeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0