Titles you rated
Rainbow SongRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
God's CountryRated ★ 2.0
Emily the CriminalRated ★ 3.5
After YangRated ★ 2.0
Free Chol Soo LeeRated ★ 4.0
Am I Ok?Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 2.5
Summer of 85Rated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0