Titles you rated
The Woman Who RanRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.0
GrassRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.0
Lethal WeaponRated ★ 3.5
Under SiegeRated ★ 3.5
BeethovenRated ★ 2.5
Cruel IntentionsRated ★ 3.5
Point BreakRated ★ 5.0