Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5