Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0