Titles you rated
Peppermint CandyRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Seven Years of NightRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 1.0
Den of ThievesRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Red SparrowRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
WonderRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5