Movies
Ratings
45
The TowerRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.5