Movies
Ratings
73
ShrekRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0