Movies
Ratings
326
Final Destination 3Rated ★ 1.5
I, RobotRated ★ 4.0
North FaceRated ★ 2.5
CarsRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0