Titles you rated
SpectreRated ★ 4.5
Quantum of SolaceRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 5.0
AllegiantRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0