Titles you rated
The NotebookRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
After the StormRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5