Movies
Ratings
82
Faces PlacesRated ★ 4.0
After My DeathRated ★ 5.0- Hit the NightRated ★ 3.0
Snow PathsRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.0
Greetings from Tim BuckleyRated ★ 1.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
MaborosiRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 0.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
I'm Not There.Rated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 4.0