Movies
Ratings
378
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5