Movies
Ratings
60
EnchantedRated ★ 5.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 2.0
The PianistRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 1.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 4.5