Movies
Ratings
318
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Gangster HighRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 2.0
Who Am I?Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0