Movies
Ratings
107
TangledRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
CartRated ★ 3.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
For the EmperorRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0