Movies
Ratings
119
MulanRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
ThorRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 1.5
Step UpRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 1.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 1.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5