Movies
Ratings
53
ConfessionsRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 2.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
CrankRated ★ 1.0
AliensRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0