Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
V.I.P.Rated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0