Movies
Ratings
465
Man of SteelRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.5