Movies
Ratings
15
The NotebookRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0