Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0