Titles you rated
Notting HillRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 1.0
UnbowedRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.0