Titles you rated
The Invisible GuestRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The White TigerRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.5- IU CONCERT : The Golden HourRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5