Movies
Ratings
32
The Man from EarthRated ★ 5.0
MoonRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0